Bloki mieszkalne, hale produkcyjne, szkoły czy supermarkety – wszystkie te budowle powstają pod nadzorem inwestorów oraz kierowników budowy. Do powstania tak wymagających inwestycji potrzebne są najwyższej jakości materiały budowlane, w tym również beton. Dowiedz się najważniejszych informacji na temat rodzaju i klasy materiału, a następnie wybierz betoniarnię, która spełni Twoje oczekiwania.

Spis treści:

Jakie istnieją klasy betonu?

Klasy betonu wskazują na takie cechy jak gęstość pozorna oraz wytrzymałość na ściskanie. Przy tym podziale stosuje się oznaczenia europejskie i klasy betonu oznacza się literami „C” lub „LC”(gdy chodzi o beton lekki). Oprócz tego beton dzielimy według ciężaru objętościowego. Taka klasyfikacja wprowadza podział na:

 • beton ciężki, którego waga przekracza 2600 kg/m³ i jest wykorzystywany jako osłona biologiczna
 • beton zwykły o ciężarze objętościowym, który wynosi 2000-2200 kg/m³ lub 2200-2600 kg/m³ i jest głównie stosowany do wykonywania elementów konstrukcyjnych
 • beton lekki, który waży od 800 do 2000 kg/m³, który używa się przede wszystkim do wyrównania powierzchni, jako podkład lub produkcji płyt ściennych czy stropowych.

Obecnie wyróżnia się klasy betonu ciężkiego i zwykłego w przedziale od C8/10 do C100/115, następnie betonu lekkiego od LC8/9 do LC80/88. Najczęściej stosowane są takie klasy jak:

 • C8/10,
 • C12/15,
 • C16/20,
 • C20/25
 • C25/30.

Próby przygotowania betonu na własną rękę mogą by bezowocne, gdyż tak uzyskany beton może nie mieć wystarczającej wytrzymałości. W przypadku betonu wytwarzanego przez profesjonalne firmy istnieje pewność co do jakości otrzymanego produktu. Produkty mające tworzyć beton są łączone względem wagi, która jest dokładnie obliczona przez specjalistów. Beton towarowy bielsko to najlepszy wybór, gdy chcemy zastosować beton o wysokich parametrach.

Chcesz zamówić beton towarowy w Bielsku-Białej? Zadzwoń!

Betoniarnia Bielsko – oferta wytwórni betonu

Betoniarnia bielsko zapewnia wydajność i precyzję przy produkcji betonu, ale także szybkość i terminowość jego transportu.  Nasza firma zapewnia produkcję najwyższej jakości betonu, jego transport oraz pompowanie betonu. Oferujemy takie produkty jak:

Warto skorzystać przy budowie z produktu takiego jak beton towarowy. Bielsko jest miastem, gdzie znajdziesz najlepszą ofertę tego produktu. Beton bielsko to właściwy wybór.

Najpopularniejsza mieszanka – beton towarowy Bielsko

Beton towarowy służy do budowy takich elementów jak:

 • fundamenty,
 • elementy nośne budynku,
 • ściany,
 • stropy,
 • schody,
 • wiele innych.

Beton towarowy to produkt, który powinien służyć przez lata. Z twego powodu należy wybrać najlepszy beton towarowy. Bielsko to miasto oferujące dostęp do bezpośredniego producenta, który gwarantuje jakość swoich produktów i dostosowanie do potrzeb klienta. Co więcej, gdy brak Ci wiedzy na temat potrzebnej klasy betonu nasi specjaliści dobiorą właściwy produkt.

Dlaczego warto wybrać beton towarowy bielsko?

Dlaczego warto wybrać beton towarowy bielsko?

Beton towarowy powstaje w profesjonalnych betoniarniach, co ma wpływ na jego wysoką jakość. Parametry dobierane do produkcji betonu są ściśle określone, aby zapewnić jego odpowiednie właściwości. Z tego powodu zwykły beton wyrabiany od razu na placu budowy w betoniarkach nie dorówna cechom towarowemu. Tymczasem beton towarowy bez względu na zamówioną ilość produktu zawsze będzie miał ten sam skład, a tym samym pożądane parametry techniczne.

Beton towarowy w Bielsko Białej i okolicy

Zamów wysokiej klasy materiały w betoniarni Bielsko.

 • Skład kruszyw budowlanych
 • Beton towarowy Bielsko
 • Beton architektoniczny Bielsko
beton architektoniczny Bielsko, cena betonu Bielsko

BRbeton – Beton Bielsko Biała

Obecnie na rynku dostępne są betoniarnie, które zapewniają dostarczenie betonu towarowego na czas. Przed wyborem odpowiedniej betoniarni warto sprawdzić firmę. Betoniarnia bielsko zapewnia transport betonu pod wskazany adres, a produkcja betonu odbywa się według obowiązujących norm. Nasza firma istnieje na rynku bez przerw od 2007 roku. Posiadana flota pojazdów umożliwia dojazd pod wskazany adres oraz pompowanie betonu na całym terenie powiatu bielskiego. Nasza oferta skierowana jest do firm, jak i odbiorców indywidualnych. Zawsze dostosujemy ofertę do wymagań klienta bez naruszenia wymaganych parametrów. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz mamy dobrą opinię na rynku pomimo upływu lat. Wystarczy do nas zadzwonić, a nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.