Beton towarowy

Beton towarowy – betoniarnia w Bielsku Białej

Beton towarowy używany jest do wykonywania podstawowych prac budowlanych. Stosuje się go do wytwarzania elementów konstrukcyjnych obiektów takich jak domy, budynki czy drogi. Ze względu na swoją dużą wytrzymałość jest doskonałym surowcem, który sprawdzi się na wszelkiego rodzaju elementy nośne. Zwłaszcza tam, gdzie wymagana jest duża wytrzymałość i trwałość jak na przykład przy fundamentach budynków. Dzięki temu, że beton towarowy produkowany jest na w pełni zautomatyzowanych węzłach betoniarskich, posiada on stałe parametry.

Klasy betonu od producenta BRbeton

Mieszanka klasy C8/10 (dawniej beton B10) Beton C12/15 (dawniej beton B15) Klasa mieszanki C16/20 (dawniej beton B20) Beton C20/25 (dawniej beton B25) Mieszanka klasy C25/30 (dawniej B30) Beton C30/37 (dawniej B37, B35 i B40) Klasa mieszanki C35/45 (dawniej beton B45)

Beton z betoniarki, a beton z gruszki

Samodzielne wykonanie betonu w betoniarce na budowie niesie za sobą ryzyko związane z nieuzyskaniem odpowiednich parametrów betonu. Dodatkowo każda partia betony z betoniarki będzie miała inny skład i wytrzymałość. Dzieje się tak z powodu kilku czynników. Po pierwsze do betonu przygotowywanego na budowie z wykorzystuje się piaski lub o niskiej jakości, często zanieczyszczony, przez co to nie pozwala uzyskać odpowiednio wysokiej wytrzymałości. Kolejną kwestią jest dozowanie składników do mieszania w betoniarce, które nie jest zbyt dokładne i często zmienne. Z tego powodu każde mieszanie w betoniarce ma inny skład. Nie można również zapomnieć o ilość wody, którą należy dodać do mieszania w betoniarce. Przy samodzielnej produkcji betonu dodaje się znacznie większą ilość wody niż w betonie towarowym. Każdy nadmiar wody w mieszance pogarsza parametry wytrzymałościowe. Zamawiając beton towarowy w BrBeton, nie musisz martwić się o jakość betonu, jest produkowany na zautomatyzowanych węzłach betoniarskich. Dozowanie składników jest wagowe i zapewnia powtarzalność każdego metra sześciennego wyprodukowanej mieszanki. Każda partia betonu będzie posiadać taki sam skład i parametry wytrzymałości, poświadczoną certyfikatem jakości. Warto rozważyć zamówienie betonu towarowego w wytwórni betonu, niż wytwarzanie go samodzielnie na budowie. Wysokiej klasy beton towarowy dostarczymy na plac budowy, posiadamy również sprzęt umożliwiający pompowanie betonu towarowego w wyznaczone miejsce. Chcesz zamówić beton w betoniarni w Bielsku- Białej, ale jeszcze się wahasz? Zerknij na nasz artykuł i podejmij decyzję. Co wybrać: beton z betoniarni czy własnej roboty?

 

W przypadku pytań lub chęci złożenia zamówienia, skontaktuj się z naszym specjalistą. Oferujemy niezawodną pomoc w temacie wyboru prawidłowego betonu czy podsypek w zależności od wykonywanych realizacji.

Betoniarnia w Bielsku Białej, beton towarowy, mieszanki betonowe i podsypki

Doświadczenie

Od 2007 roku dostarczamy gotowe i wysokiej jakości mieszanki betonowe oraz produkty z zakresu betonu towarowego. Nasze usługi kierujemy zarówno dla firm jak i odbiorców indywidualnych.

Transport betonu

Szybkość i terminowość to cechy, które opisują naszą firmę w najlepszy sposób. Oprócz samego transportu, naszym klientom świadczymy usługi pompowania betonu.

Szeroka oferta

Dzięki własnej, wydajnej i precyzyjnej wytwórni betonu, jesteśmy w stanie przygotować produkt o optymalnie skonfigurowanym składzie – dlatego u nas, na pewno znajdziesz to, czego szukasz!