Podsypki pod kostkę brukową

Podsypki pod kostkę brukową

Podsypka pod kostkę brukową, jest mieszanką wykonaną z betonu, która stosowana jest także nie tylko  do wyrównania powierzchni pod kostkę brukową, płyty brukowe lub inne lekkie elementy układane na powierzchniach płaskich. Są to również podbudowy nawierzchni drogowej czy pomocniczej. Zadaniem podsypek stabilizacyjnych jest przede wszystkim wyrównanie podłoża oraz uzyskanie takich właściwości gruntu, które nie pozwolą na odkształcanie się układanej nawierzchni – kostki brukowej, płyt chodnikowych czy betonowych elementów konstrukcyjnych jak odpływy, czy elementy dekoracyjne.

Produkowane przez BRbeton podsypki stabilizacyjne gruntu wytwarzane są jedynie z wysokiej jakości składników, a stosowane technologie umożliwiają otrzymywanie tego samego produktu o jednakowych właściwościach i parametrach. Mieszankę tworzymy w różnych proporcjach w zależności od wymagań

W przypadku pytań lub chęci złożenia zamówienia skontaktuj się z naszym specjalistą. Oferujemy niezawodną pomoc w temacie wyboru prawidłowego betonu czy podsypek w zależności od wykonywanych realizacji.

Nadal zastanawiasz się nad zakupem podsypki pod kostkę brukową w Bielsku-Białej? Zerknij na jeden z naszych artykułów i dowiedz się, dlaczego warto! Jaką wybrać podsypkę pod kostkę brukową?

 

W przypadku pytań lub chęci złożenia zamówienia, skontaktuj się z naszym specjalistą. Oferujemy niezawodną pomoc w temacie wyboru prawidłowego betonu czy podsypek w zależności od wykonywanych realizacji.

Betoniarnia w Bielsku Białej, beton towarowy, mieszanki betonowe i podsypki

Doświadczenie

Od 2007 roku dostarczamy gotowe i wysokiej jakości mieszanki betonowe oraz produkty z zakresu betonu towarowego. Nasze usługi kierujemy zarówno dla firm jak i odbiorców indywidualnych.

Transport betonu

Szybkość i terminowość to cechy, które opisują naszą firmę w najlepszy sposób. Oprócz samego transportu, naszym klientom świadczymy usługi pompowania betonu.

Szeroka oferta

Dzięki własnej, wydajnej i precyzyjnej wytwórni betonu, jesteśmy w stanie przygotować produkt o optymalnie skonfigurowanym składzie – dlatego u nas, na pewno znajdziesz to, czego szukasz!