Spis treści:

W dzisiejszym budownictwie jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów budowlanych jest beton. Warto tutaj odpowiedzieć na pytanie: czym tak naprawdę jest beton? Otóż to nic innego jak materiał, który powstaje ze zmieszania cementu, kruszywa grubego i drobnego, a także ewentualnych dodatków. Uzyskuje swoje właściwości w wyniku hydratacji cementu. W zależności od użytych składników oraz ich proporcji uzyskamy beton charakteryzujący się różną gęstością, oraz innymi właściwościami.

Jakość to podstawa – betoniarnia Bielsko

Planując budowę, oczywiście zaraz po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i wykonaniu planów, należy zaopatrzyć się w materiały budowlane. Rynek budowlany w ostatnich latach znacząco się rozwinął, pojawiło się wiele nowych sklepów i przedsiębiorstw oferujących swoje produkty oraz usługi. Dlatego tak ważne jest, aby przed dokonaniem zakupu zrobić odpowiednie rozeznanie. Przede wszystkim dowiedzieć się jakiego rodzaju materiałów potrzebujemy oraz gdzie w takie towary możemy się zaopatrzyć. Chcąc dokonać zakupu materiałów budowlanych, bardzo ważne jest, aby wybrać te o bardzo dobrej jakości. Budując przecież dom, chcemy, aby był on wykonany porządnie oraz aby posłużył nam na długie lata.

Sądząc po zastosowaniu betonu, śmiało można stwierdzić, że beton jest postawą każdej budowy. A jeżeli jest podstawą, musimy wybrać taki, który zagwarantuje nam jakość poczynionych przez nas inwestycji. Betoniarnia Bielsko oferuje swoim klientom beton cechujący się wysokimi parametrami. W swojej ofercie mamy: beton hydrotechniczny, beton towarowy klasy C8/10 do C35/40, beton posadzkowy ze zbrojeniem stalowym, beton posadzkowy z włóknem polipropylenowym, podsypki stabilizujące grunt oraz podsypki pod kostkę brukową. Betoniarnia Bielsko wykonuje specjalistyczne mieszanki betonowe, które doskonale sprawdzą się zarówno na budowie mniejszych obiektów jak i na tych wielkopowierzchniowych.

Ceny materiałów budowlanych mogą być często wygórowane, a ich jakość wątpliwa. Beton Bielsko oferuje beton wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie!

Betoniarnia Bielsko – szybki i terminowy transport betonu

Decydując się na zamówienie betonu u producenta, należy również pamiętać, że trzeba go jeszcze jakoś przetransportować. Tutaj warto upewnić się, że firma, z którą decydujemy się na współpracę, ma odpowiednie doświadczenie w tym zakresie oraz oczywiście niezbędny do przewożenia betonu sprzęt. Betoniarnia Bielsko-Biała oferuje swoim klientom nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także ich transport na wskazane przez Ciebie miejsce! Posiadamy flotę specjalistycznych pojazdów, dzięki którym Twój beton Bielsko dotrze sprawnie i szybko w docelowe miejsce na terenie powiatu bielskiego. Oczywiście oprócz transportu betonu oferujemy również jego pompowanie we wskazanym miejscu.

Transport oraz kompleksowa obsługa na miejscu!

Prężnie rozwijająca się infrastruktura oraz powstawanie co raz to nowych osiedli czy domów jednorodzinnych stawia nie lada wyzwanie jednakowo dla osób wykonujących budowę, oraz dla tych, którzy dla tej budowy wykonują usługi czy zaopatrują ją w niezbędne materiały budowlane. Coraz częściej na terenie większych miast możemy spotkać budowę nowych biurowców czy bloków mieszkaniowych. Są to wielokondygnacyjne budynki, wymagające specjalistycznego podejścia. Nie raz wymaga to od pracowników budowy dużo wysiłku oraz determinacji. Co więc w sytuacji, kiedy na taką budowę ma zostać dostarczony beton? Skomplikowany podjazd oraz niekorzystne ukształtowanie terenu mogą uniemożliwić pojazdom przewożącym beton na wygodny, oraz bliski podjazd w docelowe miejsce. Niezbędne w takim przypadku jest zastosowanie pompy, która pozwoli na szybkie i kompleksowe dostarczenie betonu. Betoniarnia z Bielsku-Białej oferuje transport betonu przez flotę pojazdów wyposażonych z pompy. Dzięki temu pracownicy budowy nie będą musieli transportować betony „na własną” rękę czy wynajmować odpowiedniego do tego sprzętu.

Chcesz zamówić beton towarowy w Bielsku-Białej? Zadzwoń!

Buduj razem z betoniarnią BrBeton!

Beton Bielsko to najwyższej jakości beton, do którego produkcji wykorzystujemy kruszywa o wysokiej czystości. Dzięki temu nasi klienci, korzystając z naszych usług otrzymują gwarancję jakość, oraz wytrzymałości materiału, która jest zgodna z jego klasą. W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne mieszanki betonowe. Doskonale sprawdzą się przy budowie małych domków jednorodzinnych, ale również podczas budowy skomplikowanych, wielkopowierzchniowych konstrukcji. Znajdziesz u nas:

  • Mieszankę klasy C8/10 (dawniej beton B10)
  • Beton C12/15 (dawniej beton B15)
  • Klasę mieszanki C16/20 (dawniej beton B20)
  • Beton C20/25 (dawniej beton B25)
  • Mieszankę klasy C25/30 (dawniej B30)
  • Beton C30/37 (dawniej B37, B35 i B40)
  • Klasę mieszanki C35/45 (dawniej beton B45)

Firma BrBeton działa na rynku budowlanym już od 2007 roku. Zajmujemy się produkowaniem betonu w Bielsko -Białej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na rynku oferujemy wysokiej jakości beton Bielsko, oraz jego szybki i terminowy transport na teren Twojej budowy!

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, który rodzaj betonu sprawdzi się na Twojej budowie! Tel. 338122222