Spis treści:

Potrzebujemy betonu towarowego, lecz nie wiemy, gdzie go zamówić w okolicach Bielska- Białej? Poszukujemy nie tylko tego materiału, ale i sprawdzonej firmy, która zapewnia jego transport? Co można polecić?

Beton towarowy – co to takiego?

Beton towarowy to materiał wykorzystywany do wykonywania podstawowych prac budowlanych. Niezbędny na każdym placu budowy, przy mniejszych i większych inwestycjach. Dzięki niemu można stworzyć różne elementy konstrukcyjne w takich obiektach jak domy czy budynki. Nieoceniony jest też w innych miejscach, na przykład podczas budowy dróg. 

Cechuje go ogromna wytrzymałość, co sprawia, że bez trudu sprawdzi się na wszelkiego rodzaju elementy nośne, szczególnie tam, gdzie najważniejsza jest ogromna odporność i trwałość (np. fundamenty budynku). Produkowany na w pełni zautomatyzowanych węzłach betoniarskich, jak w betoniarni w Bielsku, zawsze ma te same stałe, solidne parametry. 

Chcesz zamówić beton z betoniarni w Bielsku Białej?

Beton z betoniarki? To niezbyt dobry pomysł

Niektórzy są zdania, że nie warto kupować betonu towarowego, bo taki sam można uzyskać, korzystając z możliwości, jakie daje betoniarka. Tak oczywiście nie jest, nie ma co liczyć nawet na zbliżoną jakość. Istnieje za to ogromne ryzyko, że beton nie będzie miał odpowiednich parametrów, a każda partia tak wytworzonego materiału z betoniarki będzie miała inny skład oraz wytrzymałość. 

Dzieje się tak z kilku przyczyn, przede wszystkim, dlatego, że na budowie stosuje się piaski o niskiej jakości, często dość zanieczyszczone, co uniemożliwia uzyskanie odpowiednio wysokiej wytrzymałości. Złe jest też dozowanie składników, które mieszane są w betoniarce. Podczas prac budowlanych dodaje się też za dużo wody do betonu, a każdy jej nadmiar pogarsza jego parametry wytrzymałościowe. 

Beton towarowy – nieporównywalnie lepsza jakość

Jak wynika z powyższego opisu, beton wyrabiany w betoniarce nie zapewnia takiej jakości jak beton towarowy. Ten cechuje się najwyższą jakością, zwłaszcza że jest produkowany na zautomatyzowanych węzłach betoniarskich. Dozowanie składników jest wagowe, co gwarantuje uzyskanie powtarzalności każdego metra sześciennego wyprodukowanej mieszanki. To zapewnia, że każda partia betonu ma identyczny skład i tę samą wytrzymałość. Potwierdza to certyfikat jakości. 

Gdzie kupić gotowy beton w Bielsku-Białej?

Beton w Bielsku-Białej oferuje firma BRbeton, która już od 2007 roku dostarcza gotowe, wysokiej jakości mieszanki betonowe, a także produkty z zakresu betonu towarowego. Z usług BRbeton korzystają zarówno firmy, jak i odbiorcy indywidualni. Mamy pewność, że zawsze ma on optymalnie skonfigurowany skład, bo pochodzi z firmowej wytwórni, gdzie przygotowuje się go precyzyjnie i maksymalnie wydajne. Co równie ważne, betoniarnia BRbeton posiada własną flotę pojazdów do transportu betonu, więc nie musimy się martwić o to, kto dostarczy nam ten materiał na plac budowy. Oprócz transportu, dostępne są inne usługi, między innymi pompowania betonu.

Chcąc stworzyć coś trwałego, na mocnych fundamentach, trzeba zainwestować w najtrwalszy materiały – beton towarowy. Tylko on gwarantuje, że każda konstrukcja cechować się będzie nienaganną, najwyższej próby wytrzymałością.

Beton towarowy z gruszki w Bielsku Białej i okolicy

Wysokiej klasy beton towarowy w betoniarni BRbeton w Bielsku Białej.

  • Produkcja
  • Transport
  • Pompowanie
beton architektoniczny Bielsko, cena betonu Bielsko